מטופלים ממליצים על ד"ר אילנית לופו, מרפאת שיניים בכפר סבא

לפני כחמש עשרה שנים ,הגעתי לטיפול שיניים אצל ד"ר אילנית לופו בהמלצת חברה.  מאז אני,משפחתי וחברים נוספים מטופלים במרפאתה במקצועיות , אמינות ורגישות מירביים .אנו מאמינים בה וסומכים על מקצועיותה במאת אחוזים.

מבחינתנו מצאנו את רופאת השיניים האולטימטיבית.

בלהה לבטוב, כפר הס

אני פציינטית של ד"ר אילנית לופו מזה 25 שנה. הגעתי אליה עם שיניים שעברו טיפולים רבים ומורכבים. אצל רופא אחר עברתי ניתוח חניכיים עקב דלקות חוזרות ונשנות .הניתוח לא הצליח.באתי לד"ר אילנית, שהחליטה באומץ לעקור שורש אחד מתוך 4. מאז עברו כ 15 שנה והשן בפה שלי ובמצב טוב. היו לי הרבה מקרים נוספים שהיו בספק גדול אם אפשר להציל משהו, ועד היום כל השיניים, שטופלו במקצועיות  רבה!! ב"ה עדיין כולן שם. בברכה ויישר כוח

חווה ויסברוד,

רעננה

ד"ר אילנית לופו היקרה,

משפחת פרנק רוצה לאחל לך המשך עשייה פורייה ומקצועית במרפאתך החדשה.

כל משפחתנו, צביקה ואני מטופלים אצלך 30 שנה, וילדינו הצטרפו כלקוחות למרפאתך מרגע שנדרשו לרופאת שיניים.

אנו מאוד מעריכים את עבודתך, מרוצים מהטיפול המסור והמקצועי, ובמקצוע כשלך, פרפקציוניזם אינה מילה גסה, אלא מחמאה. את לא מתפשרת על פחות מהתוצאה המושלמת, לשביעות רצונך ולשביעות רצון מטופלייך.

לאורך השנים, תמיד נענית באדיבות לכל פנייה ובקשה, ועלי לציין, כי נענית לפניות דחופות – כשהיו, ובמקרה שלי – לא היססת לפתוח את המרפאה בשבת, כאשר נפלתי ושברתי שן קדמית. כמו כן, בפעם אחרת, קיבלת אותי לטיפול מעבר לזמן הטיפולים שלך, כאשר נפל לי כתר והייתי אמורה לטוס לחו"ל.

את נוהגת להסביר מה יקרה במהלך הטיפול ואיך תהיה ההרגשה, ומגלה אכפתיות רבה, מתעניינת בשלום הלקוחות לאחר טיפולי שיניים מורכבים.

אני שוב רוצה להודות לך בשם כל המשפחה ולאחל לך הצלחה רבה בהמשך.

בהערכה רבה,

רחל פרנק, כפר סבא

שבוע טוב אילנית, ההמלצה:

אנו מטפלים במרפאתה של ד"ר אילנית לופו כבר מעל ל 20 שנה. טיפולים הכוללים: טיפולים שוטפים, שימור ותחזוקה לכל הגילאים. הטיפולים הוכיחו ומוכיחים את עצמם לאורך כל השנים, במקצועיות רבה ,בדרכים חדשניות, במסירות ובאמינות רבה. הכל באווירה נעימה ובחיוך.

אילנית, מכל הלב! .

שבוע נפלא,

פזית ומודי אברוצקי, אלפי מנשה

ד"ר לופו אילנית היקרה מאוד

שמחים לברכך בכניסתך למרפאה החדשה

במזל טוב עם הרבה הצלחה ופרנסה בשפע. את רופאה מקסימה, נעימה ואכפתית.  כולנו במשפחת סולימניאן מפרגנים מכל הלב וכמובן גם לצוות הנהדר שלך.

באהבה חיבוקים ונשיקות

שושי סולימניאן וב"ב – כפר סבא

ד"ר אילנית היקרה,

רציתי להודות לך על העבודה היפה שמאפשרת לי לחייך יפה לאחר הרבה שנים שהתבישתי לחייך ולאכול רגיל.

כל הזדמנות אני מתרשם מחדש. מודה לאל שיש אנשים כמוך באמצע הדרך.

אלי אלפי

כפר סבא

אני מטופל אצל ד"ר אילנית לופו למעלה מ-10 שנים.

תמיד אני ממליץ ליקירי לגשת אליה. רופאה מעולה!

תודה רבה, אילנית!

יואב ברנר, תל אביב

יש כאלה שיורשים ממון. אני ירשתי גנטיקה גרועה במערכת השיניים. במהלך השנים טופלתי אצל רופאי שיניים, בעיקר לפי המלצותי של מבקשי טובתי. לפני שנתיים הגיעו מים עד נפש והחלטתי על ביצוע שיקום פה מלא. משנפלה ההחלטה על כך, היה לי ברור אצל מי אבצע את התהליך.
ד״ר לופו היתה זכורה לי כרופאה מקצועית, לעילא ולעילא, קפדנית, דייקנית וכזו שאינה מתפשרת על קוצו של יוד, כשמדובר באיכות עבודתה. במרפאה המודרנית, המשוכללת והמאובזרת שלה עברתי תהליך שבסופו יצאתי עם חיוך קורן, עם שיניים צחורות ומושלמות, מעשה ידיה להפליא של ד״ר לופו. אני חייבת לציין את ד״ר דבורי, בעל ידי הזהב, מומחה בכרורגית הפה, שטיפל בי לצידה של ד״ר לופו, מירה המזכירה היעילה והנעימה ואנג׳לה הסייעת הכשרונית והלבבית.
היום אין מאושרת ממני בהחלטה שקיבלתי!

צפרה גביש – כפר סבא

צרו קשר אתנו – גם דרך WhatsApp
09-765-0075


מיקום המרפאה:
רח' בן יהודה 77 פינת רח' זמיר, כפר סבא.
הכניסה מרח' זמיר, מול חניון הקאנטרי קלאב.
ברחבת הכניסה ל-"בית בכפר" פונים שמאלה למדרגות המובילות למתחם המסחרי בקומה 1-

שעות הפעילות של המרפאה של ד

  השם שלך (*)

  כתובת אמייל שלך (*)

  הטלפון שלך (*)

  הודעתך (*)

  Click edit button to change this code.
  Click edit button to change this code.